طراحی سایت اختصـــاصی ویژه کســب و کار شما

برای طراحی سایتی مناسـب کسب و کار شما باید به نکات بسیاری توجه داشت که نوین گـــــرام با توجــــه به هشـت ســـال فعالـــیت تخصصی در زمینه طراحی ســـایت و دیجیتال مارکتینگ و شـناخت فرآیند خرید خدمات و محصـــول مشــــتریان و با در نظــر گـــــرفتن مطالب جلــــسه مشـــــاوره رایگان که با هــــم خواهــــــیم داشـــت مناسبترین مسیر را برای ارتباط و ارائه خدمـــت را به مشــتریان شما پیشنهاد خواهد داد

مراحــل و پروســـه طراحــــی ســــایت در نویـــن گـــــرام

با ما هرچه سریع تر در جمع کسب و کارهای نوین باشید

ما در نوین‌گرام تمام تلاش خود را می‌کنیم تا ضمن رعایت کلیه اصول طراحی سایت شما را از نقطه شروع تا مرحله پایانی و تحویل سایت با خود همراه کنیم تا نظرات و تجربیات شما را در کار نهایی اعمال نماییم.
لذت اولین تجربه همراهی خود را با نوین‌گرام داشته باشید.

مشاوره رایگان تلفنی

در ابتدای کار و طی تماس تلفنی، قصد داریم تا ذهنیت شما را در خصوص داشتن وبسایت بدانیم و سعی می‌کنیم تا با مذاکره و همفکری امکاناتی که وبسایت در اختیار شما قرار می‌دهد را بررسی کنیم. در این مشاوره تلفنی رایگان سعی می‌شود تا نیازهای کسب و کار شما درک کرده و پیشنهادات خود را ارائه دهیم. این مرحله مقدمه ای برای حصول یک توافق جامع در مراحل بعدی طراحی و پیاده سازی وبسایت شما خواهد بود.

برآورد اولیه زمان و هزینه

در این مرحله بررسی زمان برآوردی جهت طراحی و پیاده سازی بخش‌ها و صفحات وبسایت و قابلیتهای آن در قالب یک فایل PDF در اختیار شما قرار میگیرد. با توجه به سیاست کاری نوین گرام و اهمیت موجود در خصوص کیفیت ارائه خدمات قیمت نهایی طراحی سایت شما بر حسب زمان (و به صورت برآوردی) تخمین زده شده و در طی همین فایل به اطلاع شما خواهد رسید. نکته مهم: زمان اعلامی در این مرحله برآوردی بوده و امکان تعدیل و یا افزایش آن در روند طراحی وجود دارد.

پیش پرداخت و شروع طراحی

در مرحله سوم ، با تایید برآورد زمانی و ریالی توسط شما ، وارد فاز اجرایی خواهیم شد. برای حُسن اجرای پروژه پنجاه درصد مبلغ برآوردی به صورت پیش پرداخت، دریافت خواهد شد که نوین گرام را موظف به ارائه برنامه زمانی جهت مراحل طراحی و پیاده سازی می‌کند. طی اجرای پروژه نوین گرام موظف است تایم صرف شده در بخش‌های مختلف (طراحی و پیاده سازی) شامل: زمان شروع کار + زمان پایان کار + پیش‌نمایشی از اقدامات انجام شده در این بازه زمانی را از طریق ارسال پیام به اطلاع مشتری برساند (این تایم در محاسبه نهایی پروژه به صورت تجمیعی در نظر گرفته خواهد شد. )

محاسبه هزینه عملیاتی پروژه

در مرحله چهارم با پیشرفت هشتاد درصدی پروژه و نزدیک شدن به زمان تحویل سی درصد مبلغ برآوردی از شما دریافت خواهد شد. نکته: در این مرحله محاسبات صرفا جهت سهولت در پیشرفت پروژه بر مبنای تایم برآوردی انجام شده و تا زمان تحویل وبسایت به آن استناد خواهد شد و در زمان پایان پروژه و قبل از تحویل نهایی تایمهای برآوری و اجرایی (به صورت اعلام شده و تجمیعی) مورد مقایسه و اختلاف حاصل چه از طریق نوین گرام و یا در صورت مازاد تایم برآوردی از طریق مشتری پرداخت و سایت تحویل داده خواهد شد.

تسویه حساب و تحویل سایت

در مرحله پنجم که مرحله نهایی پروژه می‌باشد، اختلافات موجود از بابت زمان صرف شده به صورت ریالی محاسبه و تسویه کامل از طریق طرفین انجام می شود، که این امر نوین‌گرام را موظف می‌کند که با هماهنگی مشتری یک روز را جهت آموزش رایگان به خود مشتری و یا کارمند متخصص وی در قالب جلسه آنلاین داشته باشد و سایت را به صورت صد در صد تحویل دهد. (لازم به ذکر است کل مالکیت وبسایت از زمان آغاز تا پایان متعلق به مشتری خواهد بود و نوین گرام حق گرو گرفتن هیچ یک از بخش‌های پروژه را ندارد.)

ویژگی طراحی در نوین گرام

طراحی سایت با

ساده‌سازی فرآیند ویژه استفاده مشتری

سایت باید بسته به نیاز بیزینس و در جهت تامین منافع آن طراحی شود ضمن اینکه استفاده از آن برای کاربر نیز ساده سازی شده باشد به طوری که بدون نیاز به آموزش خاصی بتواند محصول و یا خدمت خود را انتخاب و به صورت اتوماتیک در فرآیند خرید – پرداخت و دریافت آن قرار گیرد.

طراحی سایت بصورت

اختصاصی ویژه کسب و کار

طراحی المانهای گرافیکی و استفاده از هویت بصری صاحب سایت شامل (رنگ سازمانی – لوگو – فونت و پلهای ارتباطی و مارکتینگ مانند کاتالوگ و محتواهای انتقال دهنده ارزش برند مانند آموزش رایگان و …) باید به صورتی کاملا ملموس در جهت اعتماد سازی در سایت پیاده سازی شود.

طراحی سایت با درنظر داشتن

بهینه سازی سرعت با حفظ کیفیت

طراحی تک تک المانها به صورت وکتور بیس و همچنین تهیه سخت افزار مناسب و مقروت به صرفه (هاستینگ مناسب) و بهینه سازی کدنویسی وبسایت ضمن حفظ کیفیت ارتباط مشتری باعث افزایش سرعت و قابلیت استفاده مخاطبان در لحظه بیشتر (ترافیک بالاتر) وبسایت می‌شود.

خدمات پشتیبانی :

فرم پشتیبانی وبسایت نوین گرام

برای شروع پروسه طراحی سایت نیاز هست تا کمی در مورد نیازهای کسب و کار شما برای پیاده سازی سایت مناسب باهم صحبت داشته باشیم.
به همین منظور با ورود نام و شماره همراه خود جزو اولین افرادی باشید که طی ۴۸ ساعت آینده تماس خواهیم گرفت.

98-9360881886+
.
.
من مرتضی ایمانی هستم
متخصص طراحی و پیاده سازی وب سایت
برای ارسال پیام از طریق واتس اپ کلیک کنید ...