چگونه می توانیم در اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

یاد بگیریم چگونه در شبکه اجتماعی اینستاگرام تبلیغات کنیم؟

می‌توان از اینستاگرام به عنوان یکی از اپلیکیشن های کاربردی نام برد که امروزه دارای کاربران زیادی در سراسر دنیا می باشد. این روزها بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی شده است و هرکس که به دنبال یک کسب و کار اینترنتی می‌باشد قطعاً از تبلیغات در اینستاگرام و همچنین با استفاده از صفحات ایجاد شده در اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین رسانه ها در ایجاد کسب و کار و درآمد زایی استفاده کرده است.

مراحل ایجاد کسب و کار از طریق اینستاگرام و تبلیغات در آن

برای ایجاد درآمد از طریق اینستاگرام در مرحله اول شما نیاز به تبلیغ کردن در این شبکه اجتماعی دارید.

آن‌هایی در این کسب و کار موفق می‌شوند که به تبلیغات در اینستاگرام اعتقاد داشته باشند و اعتماد و اعتقاد راسخی داشته باشند به راه اندازی کسب و کار آنلاین بر بستر اینستاگرام، در این نوع از کسب و کار همیشه برد با کسانی می‌باشد که به تبلیغات در این شبکه اجتماعی و هزینه های جانبی آن به دید سرمایه گذاری بنگرند و نه هزینه اضافی و کار را شروع کردند.

 چه بسا کسانی هم هستند که فکر می‌کنند نمی‌شود از این راه به کسب درآمد رسید ولی غافل از آن که در همین دنیای مجازی بسیاری هستند که از راه تبلیغ در اینستاگرام به درآمدهای بسیار بالایی رسیده‌اند. حال باید قبل از آنکه اقدام به تبلیغات بکنیم با راه‌های تبلیغ در اینستاگرام و روش های افزایش فالوورآشنایی داشته باشیم.

قطعاً با کمک این روش‌ها و کمی تلاش درآمد خود را افزایش خواهیم داد.

روش های تبلیغات در اینستاگرام:

برای افزایش تعداد فالوئور صفحه اینستاگرام راه های بسیاری وجود دارد که باید با توجه به نیاز مشتری و انتخاب ‌بازار هدف خود آن را بسنجیم، سپس به تبلیغات در راستای رسیدن به هدف خود بپردازیم. در اینجا به چند نمونه از آن اشاره می‌کنیم. یکی از این راه ها این است که خودمان در صفحه شخصی خود به تبلیغ بپردازیم یا تبلیغات خود را به صفحه‌های دیگر واگذار کنیم. یکی از دیگر راه ها این است که یک شرکت تبلیغات برای این منطورانتخاب کنیم.

می‌توان گفت تمام راه‌های ذکرشده در بالا مناسب است و نتیجه بخش اما باید به منابع مالی خود و بازار هدف مشخص‌شده بهترین روش را انتخاب کرده و اقدام کنید.

ساده ترین روش تبلیغات در اینستاگرام:

اینجا به یکی ازساده ترین روش برای تبلیغات اشاره می‌کنم که می‌توان با استفاده از این روش به نتایج بسیار خوبی رسید.

می‌توان از تبلیغات در صفحه‌های پر بازدید اینستاگرام به عنوان یکی از روش‌های بسیار ساده و متداول تبلیغات اینستاگرامی نام برد.

ولی باید در اینجا به این نکته توجه داشته باشید که صفحه بزرگی که انتخاب می‌کنید آیا واقعاً بزرگ است یا خیر.

در اینستاگرام صفحه‌هایی وجود دارد که تعداد فالوورهای آن بیش از ۱0۰۰۰ نفر عضو دارد و هر بیننده‌ای با مراجعه به این صفحه‌ها فکر می‌کند که با رسانه ای بسیار کامل و قوی برای تبلیغات مواجه شده که می‌تواند در سریع‌ترین زمان بهترین نتایج را کسب کند.

ولی در اینجا باید به یک نکته ظریف توجه داشت که آیا واقعاً تعداد فالوورهایی که در این صفحه عضو هستند از این صفحه بازدید می‌کنند و تعداد لایک خور آن زیاد هست یا نه.

 در رابطه با این صفحات باید به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از آن‌ها تعداد فالوئورهای بسیار بالایی دارند اما تعداد بازدید آن‌ها بسیار کمتر است و در واقع با تبلیغات در این گونه از صفحات نتیجه دلخواهی برای ما نخواهد داشت.

به عنوان یک راه حل ساده در تشخیص فعال بودن یک صفحه اینستاگرام و مناسب بودن آن صفحه برای انجام تبلیغات این است که تعداد فالوئورهای صفحه را در عدد 16-درصد ضرب کرده و عدد حاصل باید با تعداد لایک های پست های صفحه مذکور برابر بوده و یا حداقل نزدیک باشد. البته در این رابطه باید مد نظر داشت، مشاهده شده بسیاری از صفحات اینستاگرام که اقدام به تبلیغات می کنند برای کسب درامد بالاتر و فعال نشان دادن اعضای صفحه خود اقدام به خرید لایک های تقلبی می کنند.

و در آخر هم به این نکته هم توجه داشت که بسیاری از صفحات اینستاگرامی هستند که بر موضوع خاصی تمرکز دارند و در واقع می‌توان گفت بر بازار هدف مشخصی تمرکز کرده اند که می‌توان با انجام تبلیغات مناسب در صفحات واقعی هم راستا با بازار هدف خود به نتایج بسیار مناسبی رسید.

به طور مثال بعضی از صفحات اینستاگرام اقدام به فعالیت تخصصی بر موضوع گردشگری کرده و در واقع بازار هدف خود را از این دسته انتخاب کرده اند، پس قطعاً این صفحه محل بسیار مناسبی برای تبلیغات گردشگری و یا محصولات مرتبط با سفر می باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مرتضی ایمانی

سلام، مرتضی ایمانی هستم.

کمکتون میکنم تا بنا به نیاز کسب و کارتون بهترین نوع خدمات رو از نوین گرام دریافت کنید.

خوشحال میشم که در واتس اپ پاسخگوی شما باشم.

0937-2830972