سوالات متداول

ثبت نام در دوره جامع حسابداری

دوره جامع مسیر حسابداری در عمل ترکیبی از ۱۲ کارگاه تخصصی است. این ۱۲ کارگاه به صورت منظم برگزار شده و شما میتوانید در هر یک از آنها به صورت مجزا ثبت نام کنید. و پس از پرداخت وجه هر یک از کارهای در صفحه اختصاصی آن ، ویدئو کارگاه به همراه فایل‌های ضمیمه را پنل کاربری خود دریافت نمایید.

در صورت شرکت در هر ۱۲ کارگاه این دوره شما عملا دوره جامع مسیر حسابداری را پشت سر گذاشته اید و از اعضای Accounting Path Club در سایت آکادمی خواهید بود.

هزینه شرکت در دوره جامع سئو به صورت یکجا دریافت نمیشود. بلکه شما هر کارگاه را به صورت مجزا ثبت نام میکنید. در نتیجه هزینه دوره عملا طی ۱۲ قسط دریافت میشود.

بله، حتی پس از بارگذاری کل دوره بر روی سایت امکان ثبت نام به صورت کل دوره و تخفیف ۱۰درصدی برای شرکت کنندگان فراهم خواهد شد که  می‌توانید از آن استفاده نمایید

در هر یک از این ۱۲ کارگاه مباحثی مستقل ارائه می‌شود و هیچ یک از آنها پیش نیاز شرکت در دیگری نیست. ممکن است به فراخور تجربه و دانش خود یک یا چند کارگاه از این دوره برای شما مناسب باشد.

پیشنهاد وبسیما برای شروع از کارگاه نقطه شروع حسابداری هست، که به صورت رایگان برای تمام عزیزان قابل استفاده هست. 

در دوره جامع حسابداری تکنیک های تخصصی و آموزش های حرفه ای ارائه میشود ولی به این معنا نیست که درک آنها برای افراد تازه کار یا کم تجربه دشوار است. مسیر آموزش با مثال های کاربردی و ساختار استاندارد طراحی شده است که درک آن را برای شما ساده میکند.

اگر تجربه و دانش کافی در حوزه حسابداری و مسائل مالی و مالیاتی را ندارید پیشنهاد میکنیم پیش از شرکت در این بخش مقالات آموزش حسابداری سایت را مورد مطالعه قرار دهید.

خیر، این دوره به نحوی طراحی شده است که دانش پذیر، با گذراندن آن پروسه کاری یک حسابدار را از زمان شروع فعالیت حرفه ای خود در قالب متصدی امور مالی شرکت، تمام اطلاعات ضروری و عملی مورد نیاز خود را کسب نموده و به عنوان نیروی متخصص در این حوزه فعالیت داشته باشد.

به صورت کلی در حال حاضر سیاست فروش و ارائه آموزش آکادمی رشد مالی به صورت آنلاین و غیر حضوری می‌باشد، در همین راستا ثبت نام شما در هر یک از کارگاه های این دوره منجر به دریافت فایل ویدیویی هر یک از کارگاه ها به همراه فایل‌های ضمیمه جهت یادگیری هر چه بهتر آموزش‌های کارگاه و عملیاتی نمودن آموخته‌ها خواهد بود.

به طور حتم بله، حتی اگر شما به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه حسابداری و امور فعالیت دارید شرکت در این دوره برای شما ارزشمند خواهد بود. هرچقدر که سطح علمی ما در یک حوزه بالاتر باشد پیدا کردن نکات و آموزش های جدید ارزش بیشتری خواهد داشت. بررسی نظرات شرکت کنندگان پیشین و زمینه و سابقه کاری آنها گواهی براین موضوع است.

ممکن است شما به واسطه شرکت در دوره های دیگر و یا مطالعه و تجربه شخصی بخش های زیادی از مباحث مطرح شده را از پیش بدانید. ولی آنچه ارزش این دوره را دو چندان میکند ارائه تجربیات و مثال های واقعی عملی این کارگاه‌ها می‌باشد.

علاوه براین دوره جامع مسیر حسابداری به گونه ای طراحی شده که کلیه اطلاعات و آموزه های قبلی شما را به یک جمع بندی اصولی و کاربردی تبدیل میکند و هر ابهامی که در ذهن شما وجود داشته برطرف می‌شود.

شرایط برگزاری کارگاه ها

هر کارگاه تخصصی بسته حجم اطلاعات و پروسه آموزشی آن از ۲.۵ الی ۴ ساعت متغییر می باشد.

ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا حد امکان نکات کلیدی و کاربردی سرفصل مربوط به هر کارگاه را ارائه دهیم و نکته‌ای را از قلم نیندازیم.

خیر، به خاطر استفاده مخاطبین از ویدیوها و افزایش سرعت پروسه دریافت و استفاده دوره‌ها بر روی انواع دیوایس (موبایل و کامپیوتر و…) هیچ محدودیتی را برای دریافت و استفاده از کارگاه ها در نظر نگرفته ایم.

بله، تعامل میان شما و مدرس دوره یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت کارگاه و بهره گیری از آن است. در هر زمانی که نیاز به سوال خاصی در مورد آموزش‌های ارائه شده داشته باشید می توانید در صفحه مربوط به همان کارگاه در قسمت پرسش و پاسخ (پایین صفحه کارگاه مربوطه) پرسش خود را مطرح نمایید.

مدرس دوره پس کنترل مشخصات شما (تطابق اینکه جزو دانش پذیران دوره هستید یا خیر) به پرسش شما پاسخ خواهد داد.

این روش به این منظور استفاده میشود که شاید سوال شما در ذهن دانش پذیر دیگری نیز باشد تا وی نیز پاسخ خود را در همین قسمت دریافت کند.

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

بله، در پایان پروسه ثبت نام و خرید کارگاه فایل ویدیویی مربوطه به همراه فایل‌های مربوطه در حساب کاربری شما قابل مشاهده و دانلود می‌باشد.

کلیه سوالات در خصوص مباحث کارگاه با درنظر گرفتن عضویت دائم شما در قسمت پرسش و پاسخ کارگاه مربوطه توسط مدرس پاسخ داده خواهد شد.

ضمن اینکه دانشپذیرانی که کل دوره را تهیه کرده باشند به عضویت Accounting Path Club درآمده و می‌توانند سوالات خود را در گروه تلگرامی باشگاه مستقیما از مدرس بپرسند.

محتوای دوره ها از زمستان ۹۹ در حال ضبط و بارگذاری می باشد و شما آخرین آپدیت آن را دریافت می نمایید، در صورتیکه تغییری در محتوای این دوره ها ایجاد شود که برای شرکت کنندگان قبلی مورد نیاز باشد به شما از طریق ایمیل اطلاع خواهیم داد.

شما همیشه به منابع آموزشی سایت آکادمی رشد مالی شامل کتابخانه، واژه نامه و مقالات تخصصی (به صورت رایگان) دسترسی خواهید داشت.

عضویت در Accounting Path Club

افرادی که همه کارگاه های تخصصی در دوره جامع مسیر حسابداری را شرکت کرده باشند به صورت خودکار عضوی از Accounting Path Club خواهند بود. در نتیجه تنها راه عضویت در آن گذراندن تمام دوره جامع مسیر خواهد بود.

پس از ارتقاء، بخش های جدیدی در پنل کاربری شما اضافه میشود که در دسترس سایر اعضا قرار ندارد. مزایای حضور در این باشگاه عبارتند از:

۱- ایجاد پروفایل اختصاصی برای شما با لینک اختصاصی جهت ارائه به عنوان رزومه حرفه ای

۲- امکان تعیین زمینه های تخصصی شما در حوزه حسابداری

۳- عضویت در گروه تلگرامی ویژه اعضای Accounting Path Club و ارتباط مستقیم با مدرس

۴- اولویت برای شرکت در دورهمی ها و برنامه های آکادمی رشد مالی

پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مرتضی ایمانی

سلام، مرتضی ایمانی هستم.

به شما کمک میکنم که بسته به نیاز خودتون از خدمات نوین‌گرام استفاده کنید.

از طریق تماس تلفنی پاسخگوی شما هستم.

0937-2830972