درباره مجموعه نوین گرام

داستان نوین گرام

نوین گرام با توجه به نیاز روز استارت آپ ها و بیزینس ها در ایجاد فضایی دلنشین و زیبا و تولید محتوای هدفمند و ارزشمند برای کاربران شکل گرفت ، نیازی که وجه تمایز بسیاری از کسب و کارها در آینده ای نه چندان دور در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی خواهد بود و به راحتی حرفه‌ای یا مبتدی بودن کسب و کارها در امر خدماتشان انتقال خواهد داد.

مرتضی ایمانی ، بنیان گذار مجموعه نوین گرام که دارای شخصیت حقیقی است ، مسئولیت مدیریت و نظارت بر کلیه خدمات و تولیدات نوین گرام بر عهده دارد ، وی پیش از این سابقه مدیریت استارت آپ های موفقی چون مدیران صنعت و مؤدی نت را بر عهده داشته است اینک قدم در ارتقاع جایگاه حرفه ای محتوا متنی و گرافیکی در عرصه وب و شبکه اجتماعی برداشته است.

نوین گرام چه کار می‌کند؟

آژانس تولید محتوای نوین گرام  توسعه دهنده فضای گرافیکی کسب و کارهاست و به عنوان یک کارگاه تولید محتوا ، کاری که کمتر کسی در ایران به صورت تخصصی وارد شده و یا حرفی برای گفتن داشته باشد ، ما نیازهای بصری و محتوای هر کسب و کار را تجزیه و تحلیل نموده و با ارائه راهکارهایی عملی و با توجه به بودجه هر کسب و کار سعی بر هویت بخشی و برندسازی آنها دارد ، این امر به نحوی ایست که مخاطب براحتی جدیت و کیفیت و در نهایت تمایز آن کسب و کار را با موارد مشابه را درک خواهد نمود.

تفکر مجموعه نوین گرام

این موضوع که مخاطبین و مشتریان تمایل دارند تا به آنان احترام گذاشته شود و در یک محیط امن و آرام خواسته ها و نیازهای خود را برطرف نمایند ، در پروسه خرید کالا و خدمات نیز امری ثابت شده است ، وظیفه ما نیز ایجاد چنین بستری است .
امروزه همین تفاوت به ظاهر سطحی در ایجاد محیط زیبا و آرامش بخش حتی در بستر اینترنت و فضای مجازی نیز وارد شده و تفاوت های بسیار قابل توجهی را در فروش کالا و خدمات مارکتهای دیجیتالی ایجاد نموده ، چرا که مخاطب وقتی در یک محیط که از حیس روانشناسی زیبا سازی شده احساس امنیت و اعتماد بالاتری را احساس می کند و برای سفارش آمادگی بیشتری را دارد.
مخاطب دوست دارد در کمترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز خود را از کالا و خدمات دریافتی کسب کند که بلا شک تصاویر گویا و محتوای ناب تنها گزینه برای این سرعت انتقال است.

چشم‌انداز گروه نوین گرام

نوین گرام قصد دارد فرهنگ احترام نصری و مارکتینگ اصولی را بر پایه تکنولوژی های روز  به مخاطبین خود ارائه نموده و بخش آموزشی این تکنیک ها را برای اولین بار در ایران راه اندازی کند . چشم انداز این مجموعه ایجاد فضای زیبا و کارآمد و تولید محتوای هدفمند در راستای تجارت الکترونیک  و به ویژه دیجیتال مارکتینگ در ایران می‌باشد.

اهداف گروه نوین گرام

گروه نوین گرام، می‌نگارد هر آن چرا که در انتقال هنر ایرانی و زیبایی های آن در بستر تکنولوژی روز  وب در این بستر پویا و روبه رشد کم گذاشته شده ؛ هدف ما این است که لذت گشت و گذار در بستر اینترنت را برای مردم با ارائه دید نصری دلنشین و محتوای ارزشمند ارتقاع بخشیم و از طرفی قدمی کوچک با تاثیر بزرگ در کسب درآمد استارت آپ‌ها و شرکتهای فعال در این حوزه برداریم.
مشاوره و استفاده از این گروه حتما یکی از پله های ترقی و رشد دوستان و همراهان خواهد شد و این رضایت بزرگترین هدف ماست.

طراحی از لوگو تا برند سازی

نوین گرام با توجه به تجربه سه ساله خود و همکاری با طیف گسترده ای از کسب و کارهای حوزه اینترنت به ویژه مارکت‌های آنلاین توانای طراحی و پیاده سازی کلیه المانها و آیتم های گرافیکی را برای کسب و کارها از لوگو ، فیلتر تصاویر و طراحی بنرهای تبلیغاتی تحت وب و شبکه‌های اجتماعی و نیز تولید محتوای متنی با استانداردهای روز سئو جهت بازاریابی به روش جستجوی گوگل و همکاری صمیمانه در کلیه مراحل بازاریابی و بازارسازی محصولات و خدمات در کنار شما عزیزان خواهد بود.

در نهایت کسب و کار شما در این پروسه باید در حوزه کاری خود تبدیل به یک برند شود و این هدف نهایی ماست.

آنچه در بخش آموزش نوین گرام می آموزید.

نوین گرام در مقابل مخاطبین خود چه تعهدی دارد.

پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مرتضی ایمانی

سلام، مرتضی ایمانی هستم.

کمکتون میکنم تا بنا به نیاز کسب و کارتون بهترین نوع خدمات رو از نوین گرام دریافت کنید.

خوشحال میشم که در واتس اپ پاسخگوی شما باشم.

0937-2830972