درباره مجموعه نوین گرام

داستان نوین گرام

نوین گرام با توجه به نیاز روز استارت آپ ها و بیزینس ها در ایجاد فضایی دلنشین و زیبا و تولید محتوای هدفمند و ارزشمند برای کاربران شکل گرفت ، نیازی که وجه تمایز بسیاری از کسب و کارها در آینده ای نه چندان دور در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی خواهد بود و به راحتی حرفه‌ای یا مبتدی بودن کسب و کارها در امر خدماتشان انتقال خواهد داد.

مرتضی ایمانی ، بنیان گذار مجموعه نوین گرام که دارای شخصیت حقیقی است ، مسئولیت مدیریت و نظارت بر کلیه خدمات و تولیدات نوین گرام بر عهده دارد ، وی پیش از این سابقه مدیریت استارت آپ های موفقی چون مدیران صنعت و مؤدی نت را بر عهده داشته است اینک قدم در ارتقاع جایگاه حرفه ای محتوا متنی و گرافیکی در عرصه وب و شبکه اجتماعی برداشته است.

نوین گرام چه کار می‌کند؟

آژانس تولید محتوای نوین گرام  توسعه دهنده فضای گرافیکی کسب و کارهاست و به عنوان یک کارگاه تولید محتوا ، کاری که کمتر کسی در ایران به صورت تخصصی وارد شده و یا حرفی برای گفتن داشته باشد ، ما نیازهای بصری و محتوای هر کسب و کار را تجزیه و تحلیل نموده و با ارائه راهکارهایی عملی و با توجه به بودجه هر کسب و کار سعی بر هویت بخشی و برندسازی آنها دارد ، این امر به نحوی ایست که مخاطب براحتی جدیت و کیفیت و در نهایت تمایز آن کسب و کار را با موارد مشابه را درک خواهد نمود.

تفکر مجموعه نوین گرام

این موضوع که مخاطبین و مشتریان تمایل دارند تا به آنان احترام گذاشته شود و در یک محیط امن و آرام خواسته ها و نیازهای خود را برطرف نمایند ، در پروسه خرید کالا و خدمات نیز امری ثابت شده است ، وظیفه ما نیز ایجاد چنین بستری است .
امروزه همین تفاوت به ظاهر سطحی در ایجاد محیط زیبا و آرامش بخش حتی در بستر اینترنت و فضای مجازی نیز وارد شده و تفاوت های بسیار قابل توجهی را در فروش کالا و خدمات مارکتهای دیجیتالی ایجاد نموده ، چرا که مخاطب وقتی در یک محیط که از حیس روانشناسی زیبا سازی شده احساس امنیت و اعتماد بالاتری را احساس می کند و برای سفارش آمادگی بیشتری را دارد.
مخاطب دوست دارد در کمترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز خود را از کالا و خدمات دریافتی کسب کند که بلا شک تصاویر گویا و محتوای ناب تنها گزینه برای این سرعت انتقال است.

چشم‌انداز گروه نوین گرام

نوین گرام قصد دارد فرهنگ احترام نصری و مارکتینگ اصولی را بر پایه تکنولوژی های روز  به مخاطبین خود ارائه نموده و بخش آموزشی این تکنیک ها را برای اولین بار در ایران راه اندازی کند . چشم انداز این مجموعه ایجاد فضای زیبا و کارآمد و تولید محتوای هدفمند در راستای تجارت الکترونیک  و به ویژه دیجیتال مارکتینگ در ایران می‌باشد.

اهداف گروه نوین گرام

گروه نوین گرام، می‌نگارد هر آن چرا که در انتقال هنر ایرانی و زیبایی های آن در بستر تکنولوژی روز  وب در این بستر پویا و روبه رشد کم گذاشته شده ؛ هدف ما این است که لذت گشت و گذار در بستر اینترنت را برای مردم با ارائه دید نصری دلنشین و محتوای ارزشمند ارتقاع بخشیم و از طرفی قدمی کوچک با تاثیر بزرگ در کسب درآمد استارت آپ‌ها و شرکتهای فعال در این حوزه برداریم.
مشاوره و استفاده از این گروه حتما یکی از پله های ترقی و رشد دوستان و همراهان خواهد شد و این رضایت بزرگترین هدف ماست.

طراحی از لوگو تا برند سازی

نوین گرام با توجه به تجربه سه ساله خود و همکاری با طیف گسترده ای از کسب و کارهای حوزه اینترنت به ویژه مارکت‌های آنلاین توانای طراحی و پیاده سازی کلیه المانها و آیتم های گرافیکی را برای کسب و کارها از لوگو ، فیلتر تصاویر و طراحی بنرهای تبلیغاتی تحت وب و شبکه‌های اجتماعی و نیز تولید محتوای متنی با استانداردهای روز سئو جهت بازاریابی به روش جستجوی گوگل و همکاری صمیمانه در کلیه مراحل بازاریابی و بازارسازی محصولات و خدمات در کنار شما عزیزان خواهد بود.

در نهایت کسب و کار شما در این پروسه باید در حوزه کاری خود تبدیل به یک برند شود و این هدف نهایی ماست.

آنچه در بخش آموزش نوین گرام می آموزید.

نوین گرام در مقابل مخاطبین خود چه تعهدی دارد.