آشنایی با نوین‌گرام

من مرتضی ایمانی؛

مدیر و بنیانگذار سایت نوین‌گرام هستم، حضور من در بستر اینترنت از سال 1389 استارت خورد و در همون ابتدای راه با یادگیری طراحی سایت و پیاده سازی مهارتهای خودم در زمینه مالی و مالیاتی سومین سایت حوزه مالی به اسم مؤدی نت رو در ایران راه اندازی کردم …

بنا به تعاملاتی که در همان شروع فعالیت خودم در این فضا برام ایجاد شد تونستم با مدیران ارزشمند کسب و کارهای اینترنتی آشنا بشم و با توجه مهارتهایی که در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت و پلتفرم کسب کرده بودم ناخواسته جذب جریانات تبلیغاتی و تولید محتوا بشم، طولی نکشید که درآمدم در این حوزه از امور مشاوره مالی برای کسب و کارها و فعالیتهای حسابداری و … پیشی گرفت و تصمیم گرفتم تا علاوه بر ارتقاع کسب و کار قبلی خودم (که حال با عنوان آکادمی رشد مالی مطرح هست) به صورت مستقل بر روی بیزینس دوم خودم (یعنی نوین‌گرام) تمرکز کنم.

فعالیت نوین‌گرام در سال 1396 تقریبا با اوج گیری استقبال مردم از اینستاگرام و شروع فعالیت سایتهایی مثله نوین و دیدوگرام که پیشگام تولید محتوا و شبکه سازی در حوزه تبلیغات اینستاگرام بود و برای الهام از همین دو سایت تصمیم گرفتم تا ترکیب فعالیت اونها نوین گرام رو راه اندازی کنم.

نوین‌گرام چندین بار در این مسیر، رشد و شکست را تجربه کرد. خود من هم با سیستم سازی قصد رشد بیشتر نوین‌گرام را داشتم اما عدم تمرکز کافی و پروژه های متعدد رشد نوین گرام را کند میکرد، هر چند که در این چند سال آورده مالی نوین‌گرام در حوزه تولید محتوا واقعا چشم گیر بود اما حوزه دیجیتال مارکتینگ بسته به شرایط کل زیست بوم کسب و کارهای اینترنتی دچار تغییر و تحول میشود و تنها کسب و کارهایی توان بقا و ادامه حیات را دارند که سریعا فرصت های جدید را شناسایی و برای خود در این فضای رقابتی جا باز کند. ((امروز رقابت بر سره تبلیغات است!…)) 

اگر براتون سوالی پیش اومده و یا تمایل به همکاری با تیم ما رو دارید همین الآن اقدام کنید!

خدمات نوین‌گرام:

معرفی و تحلیل دقیق پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام به صورت گشترده و بلاگری...
ارائه دوره‌های آموزشی ویژه تبلیغات موثر در اینستاگرام و نحوه تعامل با مخاطبین جذب شده و افزایش فروش
تعامل با پیج‌های تبلیغاتی جهت برگذاری کمپین‌های تبلیغاتی جمعی و ارائه لیست قیمت متناسب با بودجه تبلیغاتی

سوالات متداول:

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.