سایت نوین‌گرام

ایده و نام برند از شما ؛ پیاده سازی از ما !...

برای سفارش طراحی سایت مردد هستی؟

شروع هزینه طراحی از ۲۰ میلیون تومان

پخش ویدیو

ویژگی‌های پکیج طراحی سایت شرکتی

سایر امکانات سفارشی بسته به توافق طرفین قابل پیاده سازی خواهد بود.

هدیه منحصر بفرد ما برای مشتری

ارائه فایلهای آموزشی جهت استفاده و توسعه وب سایت در قابل فایل‌های ویدئویی (که میتوانید به راحتی بدون هیچ پیشنیازی برای یادگیری خود و یا پرسنل مسئول سایت خود استفاده نمایید) و همچنین ارائه یک جلسه مشاوره حضوری در شرکت جهت برنامه ریزی استراتژی توسعه و رشد جایگاه کسب و کار شما در فضای اینترنتی.

یک بار برای همیشه روی برند اینترنتی کسب و کارت هزینه کن؛

یک عمر از محبت دیده شده در این فضا برای رشد درآمد خودت استفاده کن.
“تضمین رشد در صورت استفاده از نکات و آموزش‌های ارائه شده در پکیج”

صفحه‌های اصلی سایت

دارای معرفی کوتاه شرکت + اسلایدهای محصول و یا خدمات شرکت + مشتریان و نظرات آنها + راه های ارتباطی (دسترسی سریع به ارتباط با پشتیبانی و خدمات شرکت) + معرفی همکاران + معرفی بخش‌های استراتژیک (ترقیب مشتری به خرید و یا سفارش)

معرفی شماتیک تاریخچه شرکت (طراحی بسته به سال پیشرفته) + بیوگرافی شرکت و چکیده ای از خدمات + گالری تصاویر و نشانها و تندیس‌های شرکت

شامل فرمهای درخواستی مدیریت شرکت برای دپارتمانها و اتوماسیون پیامکی و ایمیل برای اطلاع از آخرین ورودی های فرمهای مذکور

صفحه پرزنت آرشیو خدمات به همراه اسلایدر خدمات استراتژیک شرکت (حاشیه سود بالاتر) و دیزایت تک صفحات مربوط به خدمات و سفارش آنلاین آن

مشابه ویژگی های صفحه خدمات بوده با این تفاوت که پرزنت محصولات دارای قابلیت افزودن ویژگیها و کاتالوگ محصول و سایر ویژگی‌های منحصر به فرد بسته به نیاز شرکت خواهد بود.

برای شرکتهای خدماتی و یا پروژه محور پرزنت تک تک پروژه ها در قالب چکیده و توضیحات تفصیلی در قالب تک پروژه در این ساختار پیاده سازی خواهد شد.

کلیه لینک سازی های هوشمند برای شبکه‌های اجتماعی و یا تماس تلفنی و پیامکی سایت ایجاد خواهد شد.

مدرسین دوره

نظر مشتریان

آیا خدمات شما بعد از تحویل سایت قطع خواهد شد؟

به طور کلی جامعیت خدمات طراحی سایت و تحویل یک سایت یکپارچه بخش اعظمی از نیاز شما را برای بعد از تحویل تامین می‌کند اما با این حال پس تحویل خدمات ارزنده شامل موارد زیر را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول

شروع این پکیج با توجه به ویژگی های ارائه داده شده در آن 20 میلیون تومان خواهد بود

بله قطعا ، بعد از ثبت درخواست یک جلسه تلفنی و بعد آنلاین را با ما خواهد داشت تا نیازهای کسب و کار شما را برای طراحی سایت بررسی خواهیم کرد.

پکیجی که در اینجا بررسی کردیم به همراه ویژگی های ارائه شده در آن 20 میلیون تومان خواهد بود در صورتی که ویژگی ها و یا ساختار منحصر به فردی برای سایت خود در نظر داشته باشید بررسی خواهیم کرد و بعد از توافق به مبلغ مذکور اضافه خواهد شد.

هیچ پرداختی تا زمان توافق نهایی پرداخت نخواهید کرد، بعد از ثبت درخواست مشاوره رایگان جلسه ای تلفنی خواهیم داشت و بنا به نیاز کاری شما کلیه موارد بررسی و در قالب یه توافق نامه اولیه (به همراه برآورد زمانی پیاده سازی پروژه) تهیه خواهد شود و به تایید طرفین خواهد رسید ، در این مرحله 50% از مبلغ کل پروژه دریافت شده و بعد از طراحی سایت 25% و پس از پیاده سازی سایت و تحویل آن 25% باقی مانده تسویه کامل خواهد شد

طراحی سایت توسط نرم افزار محبوب فیگما و پیاده سازی آن توسط وردپرس و با استفاده از المنتور و سایر پلاگین‌ها (بسته به نیاز سایت شما) انجام خواهد شد.

بله ما موظف هستیم در زمان تحویل یک جلسه به صورت آنلاین برای آموزش شما و یا پرسنل مسئول سایت شما اختصاص دهیم

ما مسئولیت داریم تا از زمان تحویل به مدت شش ماه کلیه مشکلات فنی شامل باگ در عملکرد و گرفتن نسخه پشتبان به صورت منظم در بازه های یکماهه و نیز بروزرسانی سایت را تماما پوشش دهیم. و بعد از این دوره شش ماه بسته به توافق میتوانیم فرآیند پشتیبانی را ادامه دهیم.

ما به مدت یکسال فایلهای آموزشی در خصوص بهینه سازی ساختار و سئو سایت و استراتژی‌های رشد جایگاه را در قالب فایلهای ویدئویی در اختیار شما و پرسنل مسئول شرکت شما قرار خواهیم داد تا روز به روز نسبت به سایر رقبای خود درحال پیشرفت باشید و جایگاه خود را ارتقا بخشید.

نظرات دانشجویان دوره کسب درآمد از اینستاگرام

این پکیج طراحی سایت باعث رشد کسب و کار من میشه؟

امروزه داشتن سایت برای هر شرکتی یک ضرورته برای مشاوره قبل از سفارش طراحی فرم زیر رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم و در موردش بیشتر صحبت کنیم:

در تمام طول مسیر رشد کسب و کار شما در کنارتون هستیم

از لحظه شروع همکاری تیم پشتیبانی فنی و ایده پردازی نوین‌گرام در کنار شما خواهند بود تا ضمن ارائه یک پکیج از خدمات بینظیر طراحی سایت تمام نیازهای شما را در بستر اینترنت از سایت و ابزارهای ارتباطی نوین گرفته تا تولید محتوای شبکه های اجتماعی را برای شما در قالب (خدمات سفارشی) به شما ارائه نماید تا ضمن تثبیت برند شما در سطح وب باعث افزایش فروش محصول و خدمات شما شود

در برنامه منتورینگ رشد کسب و کار شما:

استراتژی های ارائه شده توسط تیم پشتیبانی رشد شده و به تک تک سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

راه‌های ارتباط سریع با نوین گرام

از طریق روش های زیر با مشاوران نوین گرام در ارتباط باشید

×

ورود | ثبت‌نام

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
نوین گرام