سوخت جت کســـــب و کار شــما

تبلیــــــــغات آنــــلایــــن

قدرت تبلیغات آنلاین را با تیم متخصص ما باز کنید و شاهد پیشرفت کسب و کار خود باشید به نتایج متوسط بسنده نکنید – با ما شریک شوید و ROI استثنایی را که با تکنیک های تبلیغات آنلاین اثبات شده ما ارائه می شود، تجربه کنید.با استراتژی های تبلیغات آنلاین خلاقانه و موثر ما، مخاطبان هدف خود را جذب، درگیر کنید و تبدیل کنید.

Video advertisemet

تبلیغات گوگل ادز

هدف ما هزینه کمتر با ورودی هدفمندتر است، نه ترافیک بیشتر

Google ads

تبلیغات ویدئویی

اگر بدون برنامه و هدف انجام شود، بازخورد خوبی نخواهد داشت

PPC Marketing

تبلیغات کلیکی در ادنتورک‌های ایرانی

مدیریت تمامی تبلیغات را برای شما آسان می‌کنیم

Best performance

تبلیغات آنلاین با بازدهی بالا

خدمات تبلیغات آنلاین در سال‌های اخیر به یکی از اجزای ضروری بازاریابی دیجیتال تبدیل شده‌اند و به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا مخاطبان خاصی را هدف قرار داده و اثربخشی کمپین‌های تبلیغاتی خود را اندازه‌گیری کنند. یکی از معیارهای کلیدی مورد استفاده برای ارزیابی موفقیت این خدمات، عملکرد است که به عملکرد یک تبلیغ در دستیابی به هدف مورد نظر خود اشاره دارد. این می تواند شامل معیارهایی مانند نرخ کلیک، نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه باشد

Services

ویژگی های تبلیغات آنلاین نوین گرام

آنالیز تبلیغات

«وب‌سایت» زمینه یک تغییر جذاب در کسب‌و‌کار شما محسوب می‌شود. به عنوان اولین قدم کافی‌ست به متخصص‌های به‌روز و کاربلد اعتماد کنید.

بهینه‌سازی

«وب‌سایت» زمینه یک تغییر جذاب در کسب‌و‌کار شما محسوب می‌شود. به عنوان اولین قدم کافی‌ست به متخصص‌های به‌روز و کاربلد اعتماد کنید.

ریمارکتینگ

«وب‌سایت» زمینه یک تغییر جذاب در کسب‌و‌کار شما محسوب می‌شود. به عنوان اولین قدم کافی‌ست به متخصص‌های به‌روز و کاربلد اعتماد کنید.

Customer review

نظرات مشتریان ما

FAQ

پاسخ به سوالات متدوال

پاسخ به سوالات متداول کاربران در قالب پرسش و پاسخ. در صورت لزوم میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

در بدو همراهی شما عزیزان، محور اصلی فعالیت‌های تیم نوین گرام؛ طراحی وب‌سایت و سئو‌ کردن وب‌سایت شما بود، اما به مرور زمان و با گردهم‌آیی افراد خبره و متخصص، امروز افتخار ارائه خدمات 360 درجه را خواهیم داشت.
سرویس 360 درجه عبارتند از؛
● سئو و بهینه‌سازی سایت
● تولید
● محتوای اختصاصی 
● تبلیغات اینترنتی
● برنامه‌نویسی و تولید نرم‌افزار
● طراحی سایت
● طراحی رابط و تجربه کاربری

طراحی یک وب‌سایت چه کمکی به کسب‌و‌کار من می‌کند؟ در دنیایی که یکی از کانال‌های فروش هر کسب‌وکاری، فضای مجازی محسوب می‌شود؛ ایجاد یک راه ارتباطی امن، موثر و مناسب برای فروش محصولات امری ضروری تلقی خواهد شد. توسعه فضای مجازی توسط بشر، همواره یکی از دریچه‌های مهم بازاریابی محصولات بوده است و استفاده از آن در جهت فروش منطقی امروزه یکی از ملزومات هر کسب‌وکاری در نظر گرفته می‌شود. وب‌سایت مخصوص به برند، نه تنها در فروش شما تاثیری بهتری خواهد گذاشت، بلکه به ترمیم ارتباط میان شما و مخاطبانتان کمک شایانی خواهد کرد.

بنا به نوع کارکرد کسب‌و‌کار، تنوع و حجم اطلاعاتی محصولات و خدمات، می‌توان وب‌سایت‌هایی متفاوت را طراحی کرد که هزینه طراحی هر یک با دیگری متفاوت است. حتی می‌توان گفت نوع کاربری وب‌سایت شما و انتخاب شما در این زمینه باعث ایجاد تفاوت‌هایی خواهد شد. برای آگاهی از هزینه طراحی سایت مورد نظرتان و سئو وب سایت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سایت‌های فروشگاهی بنابر نوع، تنوع، حجم محصولات مشمول زمان‌ آماده‌سازی متفاوتی خواهند شد. برای مثال در وب‌سایت‌های فروشگاهی؛ ملاک اصلی «عرضه محصولات» به صورت صرف نیست، بلکه چگونه عرضه کردن آنها با «طراحی مخصوص به برند» شرط خواهد بود. طراحی ساده‌ترین وب‌سایت با توجه به ماهیت برند شما، مستلزم زمان منطقی و هم‌فکری مستمر خواهد بود.

نوین گرام متشکل از متخصصین خبره در زمینه طراحی‌سایت، سئو، مارکتینگ و مشاوره کسب‌وکار؛ در تلاش است قبل از حصول هر نتیجه‌ای از رضایت مخاطبان خود دل‌گرم شود؛ بنابراین طراحی سایت و ارائه خدمات مربوط به مارکتینگ، سئو و مشاوره کسب‌و‌کار شما به صورت ذره‌بینی انجام خواهد شد. بنابراین پس از ارائه خدمات مورد نظر شما تا مرحله «رضایت کامل» در کنار شما خواهیم بود.

Free consultation

درخواست مشاوره رایگان

مراحل کار در پروژه های تیم نوین گرام همواره در راستای پیشرفت و ارتقای کیفیت خروجی کار پیگیری میشوند

انتخاب موضوع مشاوره(اختیاری)
انتخاب موضوع مشاوره (اختیاری)

راه‌های ارتباط سریع با نوین گرام

از طریق روش های زیر با مشاوران نوین گرام در ارتباط باشید

×

ورود | ثبت‌نام

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
نوین گرام