About us

درباره نوین گرام

در گذرگاه ساخت و اجرا، کیفیت را دور نمی‌زنیم

ما یک آژانس طراحی و توسعه هستیم که هدف ما، تولید محصولات دیجیتالی زیبا، کاربردی و با کارکرد آسان است

پخش ویدیو

مسیر تیم نوین‌گرام در سالهای اخیر

۱۴۰۰ 2021

گسترش فعالیت در زمینه برندسازی

از سال ۱۴۰۰ و با افزایش محدودیت‌ها برای فعالیت تبلیغاتی در اینستاگرام ، نوین‌گرام تصمیم گرفت تا به جای تمرکز بر روی اینستاگرام به فعالیت برای برندهای حرفه‌ای و ساخت زیرساختهای ارتباطی و تبلیغاتی نوین به شکل وبسایت فعالیت خود را ادامه دهد هر چند که این تصمیم سالها در کنار فعالیت اینستاگرام پیگیری میشد.

۱۳۹۶ 2017

ساخت پلتفرم سفارش تبلیغات اینستاگرام

با رونق روز کسب و کارهای حاضر در اینستاگرام و شروع رقابت برای کسب جایگاه و حذب فالوور بیشتر در این محیط فرصتی برای ورود به مارکت تبلیغات اینستاگرام محیا شد و نوین‌گرام تبدیل به یکی از ابزارهای تحلیل و رزرو تبلیغات برای پیجهای اینستاگرامی شد.

۱۳۹۴ 2015

حضور در کنار کسب و کارهای اینستاگرامی

تولید محتوا و برندسازی در محیط اینستاگرام با توجه به تعداد مخاطبین بالا و اقبال روز افزون آن موجب شد تا تمرکز بیشتر فعالان دیجیتال مارکتینگ را به خود جلب کند و نوین‌گرام نیز این فرصت را شناسایی و به سرعت در کنار برندهای مطرح آن زمان مشغول ارائه خدمات شد.

قبل از ۱۳۹۱ 2012

شروع به کار نوین گرام

شروع فعالیت نوین‌گرام با طراحی بنرهای تبلیغاتی تلگرامی شروع شد و رفته رفته به وارد دنیای جذاب تولید محتوای ویدئویی و تبلیغات اینترنتی شد ، تغییری که شناخت بهتر و بیشتر مخاطبین و مشتریان از نوین‌گرام شد.

درخواست مشاوره رایگان

Free consultation

مراحل کار در پروژه های تیم نوین گرام همواره در راستای پیشرفت و ارتقای کیفیت خروجی کار پیگیری میشوند.

انتخاب موضوع مشاوره(اختیاری)
انتخاب موضوع مشاوره (اختیاری)

نمونه کارهای نوین‌گرام

محصول باکیفیت اتفاقی نیست! نگاهی به پروژه های ما

شرکای تجاری

Our partners

گستره همکاری های تیم نوین گرام با تیم های بزرگ در زمینه طراحی سایت و سئو: رضایت مشتریان اولویت تیم ماست.

ارائه خدمات رضایت بخش، هدف ما است

امروز؛ تیم نوین گرام با درک صنایع متفاوت و ماهیت کسب‌وکارهای گوناگون، روند توسعه ماهیت و دامنه مشتریان در فضای مجازی را برعهده گرفته است تا با تامین نیاز و کمک‌رسانی به کسب‌وکارهای متفاوت در فضای مجازی پاسدار ارزش‌ها و رسالت اصلی خود باشد. از رسالت‌های بزرگ این سازمان درک و حمایت همه‌جانبه از کسب‌وکارهای گوناگون محسوب می‌شود که توفیق خدمت‌رسانی به برندهای مختلف را شامل حال این تیم کرده است.

ایجاد برندیـــــنگ برای کسب‌وکار

یکی از دغدغه‌های امروز کسب‌و‌کارهای ایرانی، جذب و توسعه گستره مشتریان است. امروزه دیگر نه مانند قبل یکی از کانال‌های فروش و توسعه دامنه مشتریان فضای مجازی محسوب می‌شود. زمانی که می‌خواهیم از خدمات برندی مطلع شویم؛ نام آن را در این فضا جست‌و‌جو می‌کنیم تا از اعتبار و زمینه فعالیت آن‌ها هم با خبر شویم. بنابراین حضور در فضای مجازی نه فقط به نیت توسعه دامنه مشتریان، بلکه به نوعی مهر تاییدی بر هویت پویای یک برند محسوب می‌شود.

برطرف کردن چالـــــش‌های کسب‌وکار

در این فضا، سازمان‌های زیادی مشغول به خدمات‌رسانی شدند اما از آن‌جایی که چرخه کارآفرینی با وجود موانع، هیچ‌گاه از حرکت متوقف نشده است، همواره تامین نیاز کسب‌وکارهای متفاوت در این فضا با مشکلاتی همراه بوده است؛ اعتماد و درک متقابل از یک کسب‌وکارها و شناخت چالش‌های بنیادین آن‌ها تاکنون توسط سرویس‌های دیجیتال درک نشده و در خیلی از موارد، هزینه‌های صرف شده به سرانجام نرسیده است…

 

پشتیبانــــی و حمایت همه‌جانبه

امروز؛ تیم نوین گرام با درک صنایع متفاوت و ماهیت کسب‌وکارهای گوناگون، روند توسعه ماهیت و دامنه مشتریان در فضای مجازی را برعهده گرفته است تا با تامین نیاز و کمک‌رسانی به کسب‌وکارهای متفاوت در فضای مجازی پاسدار ارزش‌ها و رسالت اصلی خود باشد. از رسالت‌های بزرگ این سازمان درک و حمایت همه‌جانبه از کسب‌وکارهای گوناگون محسوب می‌شود که توفیق خدمت‌رسانی به برندهای مختلف را شامل حال این تیم کرده است.

خدمات ۳۶۰ درجه

دارا بودن هویتی یک‌پارچه و معتبر برای تمامی کسب‌وکارهای ایرانی با نیازهای مخصوص به خود، از ارزش‌های سازمانی نوین گرام است و در جهت تحقق این ارزش‌ها؛ نوین گرام با ارائه خدماتی نظیر؛ طراحی وب‌سایت، سئو و بهینه‌سازی محتوای اختصاصی برند شما، تبلیغات آنلاین و … هر روز گام‌های بزرگی در جهت تحقق ارزش‌های خود برمی‌دارد.

 

راه‌های ارتباط سریع با نوین گرام

از طریق روش های زیر با مشاوران نوین گرام در ارتباط باشید

×

ورود | ثبت‌نام

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
نوین گرام